...

Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΛΑΟΥ!

You Are Here: Home» PODOSFAIRO , SLIDER » Έχασαν την ευκαιρία να «καθαρίσουν» τον τίτλο οι Νέοι

Οι Νέοι του Ολυμπιακού έχασαν την ευκαιρία να κατακτήσουν μια ώρα αρχύτερα το πρωτάθλημα, καθώς έφεραν ισοπαλία (1-1) με αντίπαλο τον Ατρόμητο στο Ρέντη.

Δεν κατάφεραν να    διασπάσουν την αντίπαλη άμυνα και όταν το προσπάθησαν δεν διαφύλαξαν τη δική τους με αποτέλεσμα να χαρίσουν τον ένα πόντο.

Με  τον Βουτσιώτη ο Θρύλος προηγήθηκε στο 83ο λεπτό, αλλά το 1-1 ήρθε λίγα λεπτά αργότερα και συγκεκριμένα στο 87'. Ο Ολυμπιακός διατήρησε τη διαφορά των τεσσάρων βαθμών από τον αντίπαλό του, αλλά έχασε την ευκαιρία να ανοίξει κι άλλο τη διαφορά και να κατακτήσει από τώρα το πρωτάθλημα.

Η αρχική ενδεκάδα του Ολυμπιακού: Βλάχος, Γκούτσιος, Καραγκούνης, Λεάντρο, Βούρος, Μ. Σιώπης, Παπασάββας, Γκίνο, Λύρας, Παιδάκης, Ιωαννίδης.

πηγη:xaros7.gr