...

Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΛΑΟΥ!

You Are Here: Home» PODOSFAIRO , SLIDER » Τον έστησε στα ΤΕΣΣΕΡΑ (video)

Πελάτες μια ζωή!  Ο Θρύλος πριν από πέντε χρόνια έκανε πάρτι έγινε στον Ναό για την προκριματική φάση των «16» του Κυπέλλου Ελλάδας, σημειώνοντας μια από τις ευρείες νίκες του επί του αιώνιου πελάτη του.

Τα βαζέλια ερχόντουσαν ορεξάτα, καθώς είχαν αποσπάσει πριν λίγες ημέρες ισοπαλία 1-1 για το πρωτάθλημα, μαζί και ο Πεσέιρο, που μετά το ματς, άλλαξε το όνομά του σε  Τεσέιρο!

Την αρχή έκανε ο Λούα Λούα με γκολάρα στο  6ο λεπτό , για να κάνει το 2-0 ο Τοροσίδης στο 63' από κοντά μετά από ασταθή απόκρουση του... Γκαμήλοβιτς. Ο  Κοβάσεβιτς δύο λεπτά αργότερα άρχισε να δίνει διαστάσεις θριάμβου στο σκορ, για να το κλείσει στο 81' ο Νούνιες.

Και τότε και τώρα …και αν παραμείνετε στην κατηγορία ΠΕΛΑΤΕΣ θα είστε ΠΑΝΤΑ βαζέλια!
πηγη:xaros7.gr